24 grudnia 2014

Liebster Award

„Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za „dobrze wykonaną robotę” Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował.” 
 

Odpowiedzi: 

1.Jak wyobrażasz swojego przyszłego idealnego dla ciebie partera :)
To jest dobre pytanie. Jak wyobrażam sobie idealnego partnera? Hmm... Sama nie wiem jak na obecną chwilę idealnym partnerem jak dla mnie jest Harold mój kochany. 
 
 
2.Masz jakieś przezwisko? 
Nie mam i prawdę mówiąc nigdy nie miałam. Każdy wokół mnie jakieś ma tylko ja jedyna nie mam.
 
3.Czytasz książki czy wolisz filmy? 
Uwielbiam czytać książki i oglądać filmy. Obecnie czekam aż przyjdzie do mnie książka "Love, Rosie", a czytam obecnie "Gwiazd naszych wina". Jeśli chodzi o filmy to ostatni film, który obejrzałam w całości (a w moim domu nie jest to takie łatwe" była Niezgodna.
 
 
 4.Jak wyobrażasz swoje życie za 12 lat?
No cóż. Jeśli moje plany się nie zmienią to najpewniej będę jakimś adwokatem albo informatykiem. Nie zdecydowałam się jeszcze na kierunek, ale mam na to jeszcze czas. Jak mówią wszyscy którzy mnie znają będę mieszkać w Londynie i temu nie zaprzeczę, bo mam zamiar się wyprowadzić. I na pewno chciałabym napisać jakąś swoją książkę i ją wydać. Mam nawet w planach zacząć pisać "Devil". Była by to opowieść inspirowana Forbidden Love. Każdy kto mnie zna mógłby dodac do tego wszystkiego, że chciałabym też być żoną Hazzy, ale wiadomo, że to jest niemożliwe. 
 
 
 5.Co wyprowadza Cie z równowagi?
 Cóż. Na pewno z równowagi wyprowadza mnie moja młodsza siostra i jak zabiera mi się telefon. Nienawidzę jak ktoś zabiera mój telefon.
 

6.Gdybyś miała okazję poprowadzić wywiad z sławną osobą kto to by był?
To jest dość trudne pytanie, ale raczej chciałabym poprowadzić wywiad z moimi kochanymi chłopakami. 
 
 
7.Jaka jest Twoja najgorsza wada? 
Nie wiem, ale pewnie dla wielu osób moją wadą jest to, że jestem Directioner. Niestety, świat jest okrutny.
 
 
8.Najpiękniejsze miejsce na ziemi? 
Jest wiele miejsc na ziemi, które są przepiękne np. Londyn, Los Angeles. Ale chyba najpiękniejszym miejscem na ziemi jest Paryż.
 
 
 9.Gdybyś miała okazję aby cofnąć  czas, zrobiłabyś to?
Sama nie wiem, ale myślę, że tak. Chciałabym cofnąć czas do dnia, w którym poznałam One Direction i przeżyć te chwile jeszcze raz.
 
 10.Co najbardziej podoba Ci się w blogowaniu? 
Najbardziej podoba mi się to, że mogę się podzielić moją sztuka z nimi, a także to, że mogę kogos uszczęśliwić tym, że pisze. 
 
 11.Co jest dla Ciebie najtrudniejsze w prowadzeniu bloga? 
Nie ma rzeczy trudnych w wprowadzeniu jak dla mnie. No chyba, ze liczyć znalezienie odpowiedniego szablonu, bo to nie jest zbyt łatwe.
 
Ja nie nominuje nikogo. Mam nadzieję, że dzięki temu dowiedzieliście się czegoś więcej o mnie ...

2 komentarze:

  1. Zapraszam do mnie http://psychic-love-harry-styles-fanfiction.blogspot.com/

    Gratuluję nominacji do LBA. <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń

TEMPLATE BY NATH